Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Xtreme Download Manager ne işe yarar?

Xtreme Download Manager ücretli mi?

Xtreme Download Manager bilgisayara nasıl indirilir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Xtreme Download Manager, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisidir. XDMan ile internetteki bütün sitelerden film, müzik, video vs. içerik indirebilirsiniz. Böylece film indirme programları, müzik indirme programları gibi arayışlara girmenize gerek kalmaz.

Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

  1. Buradan Xtreme Download Manager indirme sayfasına gidin.
  2. İndirme sayfasından bilgisayarınıza uygun olan kurulum dosyasını indirin ve çalıştırıp bilgisayarınıza kurun.
  3. Kurduktan sonra XDMan programının arabirimi karşınıza gelecek.
  4. Programı kullanmaya başlamak için öncelikle tarayıcınıza XDMan programının eklentisini indirmeniz gerekiyor.
  5. Resimdeki gibi hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız onun altındaki "Install Addon" seçeneğine tıklayın.

  6. Tıkladıktan sonra program eklenti indirme sayfasına otomatik olarak yönlendirecek.
  7. Gelen sayfadan ilgili eklentiyi kurun.
  8. Eklenti kurulduktan sonra yapmanız gereken hiçbir şey yok, Xtreme Download Manager programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Xtreme Download Manager ücretli mi?

Hayır. Xtreme Download Manager programı tamamen ücretsizdir. Hatta bu yönüyle Internet Download Manager alternatifi en iyi ücretsiz program olabilir. Ayrıca ben IDM'den herhangi bir farkını görmedim, küçük çaplı bir test yaptım. Eğer IDM alternatifi ücretsiz program arıyorsanız Xtreme Download Manager'i kesinlikle kullanmalısınız.