ya ne virus nede farklı bi program bi hata var ama sistemde

yasings123 (1) 8 yıl önce sordu

ya ne virus nede farklı bi program bi hata var ama sistemde bi sorun var çözemedim oyunları donduruyo yavaşlatıyo kapatma noktasına geliyo internetide bozuyo iste gördüğüz ortadaki simge gelince oluyo ve bazen her dakkada 2 defa bazen 10 dakkada 1 bunlar herşeye zarar veriyo gibi ama sanki bilgisayarin ana sistemde var yani demek istediğim siz daha iyi anlarsınız ama bilgisayar bi ayarından dolayı kısıtlanmış bence

Toplam 1 cevap

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

Görev yöneticisini açıp başlangıç butonuna tıklayıp süphelendiginiz dosyaları devre dışı biraktinizmi bu işlemi  gerçekleştirdikten sonra bilgisarınızı yeniden  baslatin