YAC (Yet Another Cleaner)

kullanici84001 (1) 9 yıl önce sordu

YAC'ı silemiyorum.IObit Uninstaller programında ''Tüm Programlar'' listesinde kutu gibi birşeyin üstünde YAC'ın logosu var. Silmek istediğimde Güçlü Tara'ya tıklıyorum ve artıkları da silemiyorum hem de YAC'ı da silemiyorum. Yardım eder misiniz?

Toplam 2 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

YAC programını kaldırmanın yolu aşağıdaki linkte anlatılmıştır. IObit Uninstaller'da YAC programını kaldırmak istediğinizde aldığınız hatanın tam olarak ne olduğunu söylerseniz ona da yardımcı olmaya çalışabilirim.

YAC Yet Another Cleaner nasıl kaldırılır?

mehmet0607 (1) 9 yıl önce cevapladı

 program ekle kaldırdan silmeniz gerekmektedir uobit unnistellere gerek yok hem oprogram bilgisayarınızı yavaşlatabilir