Yandex Browser'da bildirimler nasıl açılır ?

lucas77 (199) 3 yıl önce sordu

Merhabalar Yandex Browser'da web site bildirimlerini açmak istiyorum örnek site olarak instagram facebook twitter gibi.

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 3 yıl önce cevapladı
  • Yandex Browser'de sağ üst köşede bulunan üç çizgiye tıklayarak ayarlar bölümüne gelin.

  • Sol tarafta bulunan siteler sekmesine tıklayın.

  • Gelen ekranda bildirim gönderme istekleri talepleri göster seçeneğini seçin.

  • Daha sonra hemen alt kısımda bildirimler yazan yerde diğer sitelerden seçeneğini tıklayıp sağ üste ekle  butonundan bildirim almak istediğiniz siteyi ekleyebilirsiniz.