Yandex Browser'de ZenMate VPN eklentisi çalışmıyor

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar ben bugün Yandex browser indirip kurdum ve zenmate eklentisinide ekledim hesabıma başarılı şekilde giriş yaptım ama zenmate eklentinsini aktif edemiyorum bu sağ taraftaki ekran gelmiyor zenmate simgesine tıkladığımda edit resim alıntı

Toplam 3 cevap

gorele28 (387) 5 yıl önce cevapladı

başka bir hesap açarak eposta adresine gelen linke tıklayıp çözüldü

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Yandex Browser'ı kurup deneyeyim dedim, ZenMate eklentisi bende sorunsuz çalıştı. Aşağıya resmini bırakıyorum.

Sen oturum açtın mı tam olarak? İlk oturum açınca o eklentiye tıkladığında otomatikmen ZenMate'nin sitesine yönlendiriyor. Daha sonra eklenti kullanılabilir hale geliyor.

gorele28 5 yıl önce

hesabıma başarılı şekilde giriş yaptım diye yazmışım sen Sen oturum açtın mı tam olarak? diye yazmışın bu nasıl bir mantık @farurhenho

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Yandex üzerinden Zenmate eklentisini kurmayı denedim. Herhangi bir genel sorun yok. Eklentiyi kaldırıp yeniden yüklemeyi denedin mi? Eğer varsa yüklü başka eklentiler onları kaldırmayı da deneyebilirsin.