Yandex çalışmayı durdurdu hatası

gorele28 (387) 5 yıl önce sordu

merhaba windows 8.1 pro işletim sistemine yandex browseri kurunca yandex çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sebebi nedir

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

  1. İlk olarak yandex browser'i IOBit Uninstaller ile kaldır.
  2. Kaldırma işlemi bittikden sonra CCleaner ile kayıt defteri temizlemesi yap.
  3. Ardından Yandex browser'i tekrar bilgisayarına kur.

2.Çözüm:

Bilgisayarın'da virüs olduğu zaman da browser durduruldu hatası verir ve Adwcleaner ile bilgisayarını tara ve virüsleri sil

gorele28 5 yıl önce

olmuyor

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Sadece Yandex'te çalışmayı durdurdu hatası alıyorsan Yandex'i kaldır sonra tekrar yeniden yükle.

Daha sonra Yandex kısayolunu sağ tuşla tıkla ve Özellikler Uyumluluk sekmesinden Uyumluluk modunu Windows 7 olarak bir dene.

gorele28 5 yıl önce

olmuyor