Yandex indirme kesintiye uğradı sorunu

kullanici966988 (1) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar  yandex'ten  program  indiriyom  güvenlik  taraması  yaparken  indirme  işlemi  kesintiye  uradı   diyor nasıl   düzeltebilirim?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

İnternetinde sıkıntı olabilir mi ?

Aşağıdaki adımları uygulayarak durumu test et..

Yandex tarayıcısında sağ üstte bulunan  butonuna tıkla  bölümüne gel.

" Güvenlik " bölümüne gel ve " Tehditlere Karşı Koruma " başlığının altındaki " Kötü Amaçlı Site Ve Yazılımlara Karşı Korumayı Etkinleştir " kutucuğunun yanındaki  işaretini kaldır ve İndirmeyi Tekrar Dene..