Yandex mailde giris yaparken oyle bir hesap yok diyor

falcs1 (1) 2 yıl önce sordu

ama hesap gitmeden once kurtarma epostasi eklemistim onu nasi kullanabilirim

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Yandex mailde hesap yok diyorsa yandex hesabın silinmiş olabilir.

Aynı hesabı yeniden almayı denedin mi?  https://mail.yandex.com.tr/ adresinden aynı hesabı kayıt etmeyi dene bakalım ne diyecek.

falcs1 2 yıl önce

sorun epostanin @ sonrasi cok degisik yani oyle kayit olmuyo arkadasim vermisti hesap kullaniyodum ama diger gun bi anda yok oldu kayit etmeye calisincada farkli yaptigindan ise yaramiyo

murat 2 yıl önce

@falcs1 yani özel bir alan adı yandex'e bağlanmış. murat @ uzmanim.net gibi bir adresten bahsediyorsun. Hesap yok uyarısı alıyorsan artık o hesap silinmiş demektir. Birisi o hesabı yandex yönetici panelinden silmiş. Arkadaşına sorabilirsin. Hesap silinmiş.