yandex tarayıcısında konum hatası

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

merhaba bugün yandex tarayıcısını indirip kurdum uzantılara baktığımda bir sürü uzantı var içlerinde yandex trafik ve yandex hava durumunu açık yaptım tarayıcının sağ üst tarafına geldi yandex trafik ve yandex hava durumu simgeleri o  simgelerine tıkladığımda ankara çıkıyor ankarayı nasıl değiştirebilirim @temmuz bey @hakan bey

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bende Yandex browser yok. Edge'de tarif edeyim. Herhalde farklı değildir (Ayarlar için aynı link açılması gerekir diye düşünüyorum).

Şehrin (sende Ankara) üzerine tıkla ve açılacak ekranda (bağlanılacak linkte) alttaki ayarları yap, tamamdır:

Not: Eğer şehrin (konumun) tıklanmasıyla link açılmazsa buraya tıkla ve yandex konumu netleştirme linkine git

efsaneemrahylz 6 yıl önce

teşekkürler @temmuz bey sayende tamamdır

temmuz 6 yıl önce

Önemli değil :) @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

@temmuz bey cclenaer ile çerez temizliği yapınca başa dönüyor nasıl iştir anlamadım

temmuz 6 yıl önce

Ccleaner arabiriminde sol bölmede "Cleaner" düğmesine tıkla ve sağ taraftaki bölmede Yandex browser temizlik seneklerini değiştir (Çerezler tikini kaldır). Eğer Yandex browser default browser'ın ise elbette.. Eğer Ankarayı değiştirdiğin link başka bir browser' ile açıldıysa onunda Çerezler tiki kaldırılmalı diye düşünüyorum. Bunları bir yap bakalım @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

oldu teşekkürler @temmuz bey

temmuz 6 yıl önce

:) @efsaneemrahylz