Yanlışlıkla 2016 ayını işaretledim diye Instagram hesabım kapandı, ne yapmalıyım?

kullanici595411 (1) 2 yıl önce sordu

Instagram hesabımı düzenlerken 2016 ayını seçtim ve hesabım kapandı, giriş yapamıyorum.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 2 yıl önce cevapladı

13 yaşından büyüksen kimliğini Instagrama göndererek bu sorunu çözebilirsin. Kimlik gönderirken doğum tarihin ve isim-soyisim bölümü dışında kalanları kapatabilirsin.

Instagram 13 yaş ve üzeri olduğunu doğrulamak için form linki.

Konuyla ilgili youtube videomuz için Instagram 13 yaş sorunu çözümü  linkine tıklayabilirsin.