Yanlışlıkla erotik çocuk görüntüleri çıktı ceza yer miyim? Suç mu sayılır?

efe38 (1) 8 yıl önce sordu

Twitter'dan birinin profiline girdim erotik çocuk görüntüleri paylaşmış. Video ve resimlere tıklamadan çıktım hemen. Suç sayılır veya başım derde girer mi?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Siz ve sizin gibi pek çok kullanıcı bu şekilde kullanıcının içeriklerine görmüş olabilir.Bu yüzden size herhangi bir ceza uygulanacağını düşünmüyorum.Twitter çok büyük bir yer ve bu gibi durumlara istemeden karşı karşıya kalabilirsiniz.Bu sizin suçunuz değildir.Suç sahibi fotoğrafları paylaşan kişiye ait olacaktır.