Yapı Kredi internet alışverişi onayı nasıl verilir?

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

Yapı Kredi bankası kartım için internet alışverişi onayını nasıl verebilirim? Yapı Kredi internet alışverişine açma nasıl yapılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Yapı Kredi bankasındaki kartınız için internet alış veriş onayını aşağıdaki yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

SMS ile onay verme:

Bankada kayıtlı telefon numaranızdan AÇIK yazıp kartın üzerindeki müşteri numarasını sonuna ekleyin ve 4944'e SMS olarak gönderin.

İnternet bankacılığından onay verme:

  1. Bu linke tıklayarak Yapı Kredi web sitesine gidin ve üst menüden Bireysel Giriş seçeneğine tıklayıp internet şubesine giriş yapın: https://www.yapikredi.com.tr
  2. Daha sonra sırasıyla Kartlarım > Kart Hizmetleri / Diğer İşlemler ve Yetkilendirme > İnternetten /Talimatlı Alışveriş Yetkisi bölümüne gelin.
  3. Buradan internet alışverişini açık konuma getirin.

Müşteri hizmetlerinden onay verme:

Bankada kayıtlı telefonunuzdan 444 0 444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayıp her kartınız için internet alışveriş onayı verebilirsiniz.