Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat.

acemiadam (220) 4 yıl önce sordu

Call Of Duty  Mobile indirdim büyük bi heyecanla karşıma Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat. hatası çıkıyor nerede yanlış yapıyorum acaba? internete bağlıyım internette sıkıntı yok bu arada

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Call of Duty Mobile yeni çıktığı için çok yoğunluk var bundan dolayı oyun çöktü. Ben de giremedim. Aynı hatayı bana da verdi

Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat yeni sunucu tabanlı hatalarda bu hatalar normal. Biraz daha beklememiz gerekecek gibi. Sunucu kapasitesini filan arttırmaları gerekecek.

acemiadam 4 yıl önce

tamam hakan abi çok teşekkürler bende heyecanla girdim sorun bende sandım

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Global olarak çökmüş durumda bende Failed to download the configuration check you network connection hatası veriyor. Şöyle bir araştırdım dünya genelinde sıkıntı varmış

acemiadam 4 yıl önce

sağol murat abi

murat 4 yıl önce

eyvallah..