Yapılandırma Kayıt Defteri Veri Tabanı Bozuk

ayberk38 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba uzmanim.net. Ben İntel için sürücü güncelleştirmesi yapmaya çalışıyorum ama yapılandırma kayıt defteri veri tabanı bozuk hatası alıyorum. İnternetteki her çözüm yolunu denedim, ama işe yaramadı. Yardım ederseniz sevinirim.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba aşağıdaki yöntemi deneyebilirmisiniz.

Murat arkadaşımız yazdığı bu " küçük ayrıntılı " cevap sizinde çözümünüz olabilir

"Sürücü listesinden seçiminizi yapın, SÜRÜCÜ YÜKLE  butonuna BASMAYIN. Sürüyücü seçtikten sonra ENTER tuşuna basın. "

ayberk38 8 yıl önce

teşekkürler ama işe yaramadı

ayberk38 8 yıl önce

Cevap verebilecek var mı ?