Yasaklı sitelere giriş programları indirme ve kullanma

serseriteacher (1) 7 yıl önce sordu

Yasaklı sitelere giriş için şu anda zenmate gibi engellenmeyen çalışan program var mı? Varsa bu tarz yasaklı sitelere giriş programlarını Google Chrome'da nasıl indirebilir ve çalıştırabilirim?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

hideman vpn önerrim ip adresinizi tam olarak değtirir ücretsiz günlük 3 saat kulanma imkanı veriyor

burdan indirin

omerfarukcakmak (1) 7 yıl önce cevapladı

Opera tarayıcısının kendi VPN'si var. Herhangi bir harici program veya eklenti yüklemeden kullanabilirsiniz.

Program olaraksa CyberGhost VPN'yi kullanabilirsiniz.