Yazılım sahtekarlığına maruz kalmış olabilirsiniz bildirimi nedir ?

ses1842 (64) 2 yıl önce sordu

Bilgisayarda ikide bir yazılım sahtekarlığına maruz kalmış olabilirsiniz diye bildirim geliyor her kapattığımda biraz sonra tekrar geliyor bunun çözümü nedir ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 2 yıl önce cevapladı

Cracklı bir program kurmuşunuz programın sunucuları bu iletiyi gönderiyor bu kurduğun programı kaldırır iseniz bu uyarı gelmez

ses1842 2 yıl önce

hangi program olduğunu nasıl öğrenebilirim @candan

candan 2 yıl önce

cracklı program kurddu isen onu sen bilirsin ben bilemem

ses1842 2 yıl önce

:// yani böyle kalacak bilgisayar :( @candan

sibermedia 2 yıl önce

Ne zamandır bu bildirimi alıyorsunuz? Eğer yakın zamanda alıyorsanız ve Windows kullanıyorsanız Program/Ekle-Kaldır kısmından Tarih filtresini seçin ve en yakın tarihli olan programlara bakıp belki bulabilirsiniz. Diğer çözümse nete bağlıyken bu uyarıyı alıyorsanız Google'a "Bir programın internet ile bağlantısını nasıl kesebilirim? "yazın ve oradaki adımları uygulayın bu da işinize yarayabilir.