Yeni aldığım bilgisayar kasıyor. Ne yapabilirim?

ertugrulbeym (5) 5 yıl önce sordu

sa öncelikle cahilliğime verin pek pc verimliliğine bilgim yok. Dün dizüstü bir laptop aldım. (8GB RAM,  1TB, 2GB Ekran kartı, 2.5 GHZ) markası HP win10.. bilgisayar acayip şekilde kasıyor 1 sayfa açmadan donuyor. Bilgisayarın problemi nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını aldığın yere götür ve onlara sorunu'nu anlat ve değişmelerini iste

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Yeni bilgisayar ve donma gibi sorunlar yaşıyorsan hiç durma aldığın yere götür durumu ilet. Yeni bilgisayar için çözüm aramak mantıklı değil. Sıfır bir sistemde donma, takılma oluyorsa donanımsal bir sorun olabilir. Yani senin düzeltemeyeceğin bir sorun olabilir.