Yeni aldığım bilgisayarda Microsoft 365 ürün anahtarı yazan kutuyu kaybettim ne yapabilirim?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Yeni aldığım bilgisayarda Microsoft 365 ürün anahtarı yazan kutuyu kaybettim ne yapabilirim? İnternetten alabilirmiyim? Nereden alabilirim?

darkcrak 3 yıl önce

Orjinal ürün anahtarı mı almak istiyorsun?

mlekesizzz 3 yıl önce

zaten vardı ben o kutuyu kaybettim

mlekesizzz 3 yıl önce

internetten bulabilirmiyim demek istemişitim

mlekesizzz 3 yıl önce

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-windows_install-winpc/w%C4%B0ndows-%C3%BCr%C3%BCn-anahtarim-kayboldu/e0f726af-8b86-4281-a258-10ddf6f97a92

mlekesizzz 3 yıl önce

bu linkte cmdyi yönetici olarak çalıştırıp kod yazıyor bende yazdım çıktı ama doğru değil diyor

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Key olarak değilde ucuza hesap var, hesapların güvenilirliğini bilmiyorum. Kutuyu kaybettiysen yapacak bir şey yok.

mlekesizzz 3 yıl önce

hiç şansım yok mu

hydra 3 yıl önce

Bilgisayarı nereden aldınız? Microsoft'a mail atın, fatura ile birlikte kutuyu kaybettiğinizi söyleyin yeni key verme şansı olup olmadığını sorun. Eğer aldığınız yerin microsoft ile anlaşması varsa olumlu sonuç alabileceğinizi düşünüyorum. @mlekesizzz

mlekesizzz 3 yıl önce

teşekkürler