Yeni aldığım bilgisayarda sürekli mavi ekran hatası alıyorum

kullanici605166 (1) 6 yıl önce sordu

Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarımı 1 gün önce aldım. Fakat sürekli mavi ekran hatası alıyorum. Özelliklerini yazayım.

GA-H110M-S2 Anakart

GTX 1050Tİ 4GB Ekran kartı

8GB Corsair Vengeance 2400 Mhz Ram

İntel i7-6700 3.4Ghz 8Mb Önbellek

İstenilen başka birşey varsa yazarım. Pek anlamıyorum bilgisayardan.

İnternette gezerken bile mavi ekran hatası alıyorum. Tek bir hata değil birsürü.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Aldığınız mavi ekranın net bir fotoğrafını buraya koyabilir misiniz? Hata kodunu bi' araştıralım, sebebi hakkında fikir edinebilmek için. Bu arada yeni almanıza rağmen böyleyse bence doğru geri götürün.

kullanici605166 (1) 6 yıl önce cevapladı

Aldığım mavi ekran kodları genellikle Memory Management - System Thread. Aradım zaten aldığım yeri. Geri gönderin diyorlar. Açmadan yolladılar sanırsam. Eğer çözülebilecek birşeyse geri yollamak istemiyorum açıkcası. Minidump ve Aida64 raporları lazımsa aldım onları mavi ekran vermeden. Verebilirim isterseniz.

ozgurlol 6 yıl önce

@kullanici605166 lütfen mesajdan iletirmisiniz?

kullanici605166 6 yıl önce

mesaj olarak atamadım herhalde. internetimde bi sorun var dönüp duruyor mesaj yerinde. şöyle bırakayım. https://yadi.sk/d/XhGLHXKo3SyLnW

omercik 6 yıl önce

Bence aldığınız yere geri gönderin. Alır almaz böyle hatalar vermesi normal değil. Problem sadece yazılımsal olmayabilir.