Yeni aldığım samsung SSD Magician çalışmıyor

iceland (1) 3 yıl önce sordu

bugün 0 kutusunda Samsung Evo 860 ssd aldım magician programını kumaya çalıştığımda şöyle hata aldım

https://hizliresim.com/sC0j5v

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Visual C++ hepsini indir kur. Ayrıca önyükleme yap sisteme. SSD aldıktan sonra sistemi SSD'ye kurmanı tavsiye ederim, şuan halihazırda sistem SSD mi kurulu ?

iceland 3 yıl önce

evet sistemde ssd kurulu ve yalnızca SSD kullanıyorum Visual C++ kurulu indirmediğim var mı başka kontrol ediyorum.

hydra 3 yıl önce

Windows 10 niye geçmiyorsun ?, RAM'mi düşük kalıyor, ne güzel SSD almışsın geçsene W10'a, daha iyi verim alırsın :) @iceland