yeni bağlanan internet sorunu

sefa57 (1) 3 yıl önce sordu

turk telekomdan yalın internet baglandı.baglayan adam hızın düşüklüğünü bina için kablodan oldugunu söyledi.internet rezalet durumda su an baglanalı 3-4 gün oldu turk telekomun sitesinden cep telefonu yazdıgımda abonelik yok diyor bu nasıl iş arkadaslar lütfen yardımcı olunuz

internet baglattana kadar alt komsumdan kullandım ozaman speedtestte 9 ping 22.97dowload 5.64 upload vardı.

suan anlık yeni baglanan nette speedtest 2109 ping 6.03 dowload 0.00upload

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Demek apartman alt yapımıza sorun yok dana bağlanan kablolarda sorun var. Bunu Türk Telekom'a bildir ve sana bağlanan kabloları kontrol etsin.

Ek olarak komşunuz VDSL'mi kullanıyor?

sefa57 3 yıl önce

onada aynı yerden gelen ekip kablolarında sıkıntı var deyip yeni kablo takmıslar. binadaki kutudan eve gelen internet kablosu çok kötüymüş bizim. komsumuzunkini direk degiştirmişler bende eektrikçi çagırın dediler

darkcrak 3 yıl önce

Elektrikçi demesi normal işlerine gelmemiş @sefa57

darkcrak 3 yıl önce

Komşunuz hangi marka modem kullanıyor @sefa57

sefa57 3 yıl önce

eski modem kullanıyordu ttnet yalın internet modemi ama çok eski bir modem idi bende o interneti kullanırken hızda sıkkıntı yokktu ama simdi rezalet durumda internetim ve vdsl2 modemim var interneti adsl alıyormusum arastırırken ögrendim

darkcrak 3 yıl önce

Şu anda kullandığın modem kaç senelik? @sefa57

darkcrak 3 yıl önce

Adam doğru demiş binadan sana bağlanan kablo eski ve yıpranmış @sefa57 bana sorarsan uğraşma bir elektrikci çağır bi kontrol etsin

sefa57 3 yıl önce

modem yeni binadaki kablolarda sıkınt var sanırsam abone alınan yere yarın gidip durumu anlatıcam onlar yapabilirse güzel oluca elektrikçi parayla bile gelmiyor

darkcrak 3 yıl önce

Aynen öyle elektrikçi gelmez ama tanıdık birisi olursa gelebilir @sefa57