Yeni djvu tarafından dosyalarım aeura şifrelendi, nasıl çözebilirim?

sami999 (1) 2 yıl önce sordu

Şimdi ben Emsisoft'a baktım. Daha bu yeni djvu için güncelleme gelmedi. Peki Emsisoft'tan başka bir yöntem ya da uygulama var mı? Acaba Emsisoft güncellemesi ne zaman gelir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Yeni varyantlar için uzun zamandır bir çözüm bulunamadı.

Emsisoft yazılımı da offline key ile şifrelenen bazı yeni uzantılarda işe yarıyor. Online Key ile şifrelenleri zaten çözmüyor.

Bir çözüm bulunur mu bunu kimse söyleyemez.

sami999 2 yıl önce

Ben dosyaya baktım benimki offlinemiş ama daha key bulunmamış aeura

alattin 2 yıl önce

O zaman ara ara emsisoft sitesini kontrol etmelisin. @sami999