Yeni fan almak için gereken şartlar nelerdir?

gncr (9) 7 yıl önce sordu

Merhabalar. Pc ısınma sorununu azaltmak için ek bir fan almak istiyorum? Ne tür bir fan almalıyım? Fan alırken nelere dikkat etmeliyim? Fan alırken pc özelliklerine bakılmalı mı?

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Gerekmez

Fan alırken en önemlisi toz sorunudur bazı firmaların ( akasa vb )  kendine özgün fan filtresi lazımdır temiz kalması içinn bu fan filtreleri ile 10 veya 15 günde temizlerseniz toz falan kalmaz, Aşşağıdaki size örnekler verdim.Birde Fan Alırken ürün yorumları dikkate almak gerekir yoksa ürün ü takarken sıkıntı yaşanabiliir

Akasa Classic FAN

Akasa Viper 12 CM FAN

Frisby FCL-F12B FAN

TX 12 CM FAN

CEVABI ONAYLARSAN SEVİNİRİM