Yeni monitörümde ekran çok keskin

treajen (43) 4 yıl önce sordu

Yeni sistem aldım bugün ve monitörü Viewsonic 24"VX2458-C-MHD 1MS 144hz. Windows update yaptım, ekran kartını güncelledim. Fakat ekran sanki çok keskin gibi. Pikseller birbirine girmişe benziyor ve gözlerimi yoruyor nereden düzeltebilirim.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Monitör üzerinde ayar düğmeleri vardır. Bu düğmeler üzerinden Sharpness (keskinlik), brightness (parlaklık) gibi değerler ile oynayarak istediğin duruma getirebilirsin.

Ekran kartı sürücüsü veya herhangi bir sürücü ile değil monitör üzerindeki ayar düğmeleri ile istediğin ayarı yapabilirsin

treajen 4 yıl önce

Çok teşekkürler monitördenmiş evet uzun uğraşlar sonucu halledebildim.

hakan 4 yıl önce

@treajen ilk denemede hep zorlar. Sonra çözersin, sorunu çözmene sevindim