Yer imlerim nerede? myaccount.google.com

misty (556) 6 yıl önce sordu

myaccount.google.com/ hesabıma giriş yaptım. senkronize olan yer imlerim nerede bulamadım.

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba

Chorome arama satırına " chrome://bookmarks/ " yazın ve enter deyin tüm yer imleri açılacaktır

Ek Bilgi

Aşağıdaki görselerdeki adımları uygula eğer hesabına senkorize edilmişse yerimleri gelecektir

Umarım Faydalı Olmuştur...

misty 6 yıl önce

silindi maalesef. my account'ta yedeklenenmiş, senkronize olmuşsa eğer onlara ulaşmaya çalışıyorum. @tahatugyan

tahatugyan 6 yıl önce

Anladım cevaba ek bir bilgi daha yazıyorum. Bir bak belki faydalı olur

misty 6 yıl önce

Çok teşekkür ederim. @tahatugyan

tahatugyan 6 yıl önce

@misty Rica ederim :)