Yer işaretlerinde simge değiştirilir mi ?

tlm123 (1) 9 yıl önce sordu

Arkadaşlar Google Chrome da yer işaretlerine eklediğimiz sitelerin simgelerini nasıl değiştiririz yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Bookmark Favicon Changer böyle bir eklenti var. Denemedim. Bir inceyeleyebilirsiniz.

Google Chrome yer imlerinin simgelerini değiştirmek için bir kaç farklı yöntem daha buldum. Fakat oldukça zahmetli olduğu için yazmıyorum.

Bir tanesinde bir server üzerine  HTML dosyası yüklemek ve bu dosya üzerinden favicon denen simgenin değiştirilmesi ki bu yolu hiç denemeyin derim.

tlm123 9 yıl önce

Hakan değiştirebildim çok teşekkür ederim.

hakan 9 yıl önce

Rica ederim, işe yaramış olmasına sevindim.