Yerel administrator parolası nasıl kırılır?

miri (1) 6 yıl önce sordu

Azerbeycandan selamlar bilgisayarıma hiçbir proqram kuramıyorum yerel administrator parolası istiyor internete erişim kapanmış bana kullanıcı hesabı verildi ama ben bunu kırıp yönetici hesabı ile kullanmak istiyorum kullanıcı hesabı ile kullandığım için cmd ilede parola değişmek mümkün değil yardım edin lütfen.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Türkiye'den de Azerbaycan'daki kardeşlerimize selamlar:

Bu yöntemler Windows 10 için de geçerlidir ve çalışır durumda. Bu işlem Administrator parolasını değiştirmene olanak verir. Parolayı göremezsin ama değiştirebilirsin.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında neden administrator yetkisi olmayan bir kullanıcı hesabı var ki? Şirket bilgisayarı falan mı kullanıyorsun?