Yerel Bilgisayar Üzerindeki Görev Zamanlayıcı hizmeti başladı ve durdu

mehmetkula68 (20) 4 yıl önce sordu

Win 10 Home Single Language de Görev Zamanlayıcıyı Başlat dediğimde " Yerel Bilgisayar Üzerindeki Görev Zamanlayıcı  hizmeti başladı ve durdu " hatasını alıyorum ne yapmam lazım.

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

CMD'yi yönetici olarak aç ve SFC/SCANNOW yaz enter tuşuna bas

2.Çözüm:

CMD'yi yönetici olarak aç ve alttaki komutları gir

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Sorun hala devam ediyor ise benimle iletişime geç

mehmetkula68 4 yıl önce

Aynı sorun devam ediyor.

mehmetkula68 (20) 4 yıl önce cevapladı

Çözümler İşe Yaramadı. Sorun Devam Ediyor @darkcrak

darkcrak 4 yıl önce

Çözüm bulursam yazacam

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında Denetim Masasından yeni bir kullanıcı ekle ve bu kullanıcı ile sisteme giriş yap. Sorun devam ediyor mu kontrol et.