Yerel disk c den dye alan aktarma

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Yerel disk c de 100 gb alan var

Yerel disk d de 200 gb alan var

Ama ben tüm işlerimi d de

Yaptımdan dolayı c den 50 gb

Lik bi alanı d ye atmak istiyorum ama disk daraltma bölümünde en fazla 277 mb gözüküyor ama c 100 gb  çözümü nedir

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Disk Yönetiminde C: üzerine sağtık menüsünden "Birimi Küçült" bağlantısını tıklarsın. Altta görünen pencere açılır ve alttaki resimde görünen değişikliği yaparak en alttaki "Küçült" düğmesini tıklarsın.

Daha sonra yine Disk Yönetiminde D: üzerinde sağtık yaparak çıkan menüde "Birimi Genişlet" bağlantısını tıklar ve açılan pencereden müsaade edilen en büyük değerde (kapasitede) bölüm genişletmeyi gerçekleştirirsin.

Hepsi bu kadar. Kolay gelsin.

malgibiolan 6 yıl önce

Saolun

temmuz 6 yıl önce

Sende sağol @malgibiolan