yeşil renkteki dosyalar

ozgurr (1) 8 yıl önce sordu

Herkese Merhaba...

Geçen gün bilgisayarıma yeni kullanıcı hesabı açtım ardından eski hesabı sildim. ( düşünmeden yaptığım bir işlemin cezası olsa gerek ). Dosyalarıma ulaşım sorunu yaşayacağımı düşünmemiştim fakat eski kullanıcı hesabımı kullanırken şifreleme yaptığımı unutmuşum. ( hani şifrelemeye tıkladıktan sonra dosya isimleri yeşil renkte oluyor onu kullanmıştım ) daha doğrusu bu dosyaların kullanıcı hesabı değiştikten sonra erişim sorunu oluşturduğunu bilmiyordum. Merak yüzünden büyük bir sorun yasıyorum benim için çok önemli dosyalardı çünkü seneye son sınıfım ve bitirme tezimle ilgili dosyalardı benim onlara muhakkak ulaşmam gerek. Şu an dosyaları açamıyorum veya herhangi bir işlem yapamıyorum. İnternette araştırdım sistem geri yükleme gibi çözümler sunulmuş fakat denedim hiç biri işe yaramıyor sonradan da konu tıkanmış. İki sorum olacak bu dosyaları nasıl açabilirim? Veya sildiğim kullanıcı hesabını geri getirebilir miyim? Herkese teşekkür ederim... Yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum. Bir kaç resim ekliyorum belki işe yarar.(ekleyemedim)

Toplam 1 cevap

ozgurr (1) 8 yıl önce cevapladı

çok teşekkür ederim cevapladıgınız için ama maalesef işletim sistemim win 7 :(