Yönetici kullanıcı hesabının şifresini unuttum.

herovean (1) 7 yıl önce sordu

Yönetici kullanıcı hesabımın şifresinin unuttum. Güvenli moda girip yönetici kullanıcının şifresini sıfırlamaya bastım. USB içine önceden şifre sıfırlama disketi oluşturup atmıştım. USB'yi bilgisayara takıp sıfırlama işlemine başladım. Daha sonra yeni şifre istedi. Şifreyi girdikten sonra ileri dedim ve hata verdi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

şifre sfırlama işleminde hata verdiği için öyle bir tarif yapmıyorum

kurtarama DVD veya USB varsa pc ye takın sistemi yeniden başlatn bıos tuşuna basın bios ekranı açılınca

medyanızın üzerine gelin entra basın medayanız açılacaktır ileri tıklatın onarı tıklatın gelişmiş ayarları tıklatın

burda sistem geri yüklemeyi seçin yakın bir tarihe sisteminizi alın bu sayda şifre istemiyor

kurtarma medyanız yok ise aşağıdaki linkten indirin yazdırın

Windows 10 indirme aracı mediacreationtool :burdan indirin

DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

USB flash bellek yazdırmakiçin rufus programı burdan indirin

herovean (1) 7 yıl önce cevapladı

Sayın Emir Bey, benim sorunum bu hatayı çözmek. Direk sistem geri yükleme yapmadan bir çözümü yokmu acaba bu sorunumun ? Özelden konuşabilir miyiz ?

candan 7 yıl önce

şifrenizi hatırlamıyorsanız şifre sıfırlama yöntemi ve yukarda cevap yazdığım yöntem dısında yok diye biliyorum