Yönetici olarak çalıştırırken siyah ekran geliyor

altaiir (1) 1 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum. Bir programı yönetici olarak çalıştırdığımda izin verme ekranı geliyor fakat arka plan siyah oluyor. Düne kadar böyle değildi bugün başladı. Çözümü nedir?

Toplam 3 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Normalde Yönetici olarak çalıştır dediğinde Kullanıcı Hesap denetimi penceresi aktif olduğunda arkaplan transparan / siyah şekilde karartılır. Bu normal bir durum. Mümkünse bir ekran görüntüsü yollar mısın?  Nasıl bir kararma oluyor görerlim.

Ayrıca izin verdikten sonra normal çalışıyor mu?

altaiir (1) 1 yıl önce cevapladı

İzin verdikten sonra normal devam ediyor onda sorun yok.

https://www.hizliresim.com/f1bcyys

turan155 (9) 1 yıl önce cevapladı

çıkan ekrana evet seçeneğini denedikten sonra ne çıkıyor ?