Yorum C# Asp.netde Bir Soru

e3e3e3 (15) 9 yıl önce sordu

C# Asp.net Yorum Yaparken yorum Butonu Sayfayı Yenilemeden Update Yapsın

Yani Postback Olayı Olmadan Yorum Gozuksun Nasıl Olur Acaba

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Klasik asp.net kullanıyorsanız, yani web form, Updatepanel kontrolünü inceleyin derim.

Updatepanel sayfa postback edilmeden işlem yapmanızı sağlar.  Performans olarak verimli değildir. Ama basit uygulamalarda işinizi görecektir.

<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
   <ContentTemplate>
      <asp:Label ID="Label1" runat="server" Text=""></asp:Label> <br />
      <asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="Button" />
   </ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>

Postback olmasını istemediğiniz kodları yukarıdaki örnekteki gibi sayfaya eklemelisiniz.