Yorumlar doğrulanmadı. Business Google uyarısı

hikmetyy (5) 1 ay önce sordu

Merhabalar,

google işletmede yorumlar kısmında Yorumlar doğrulanmadı. uyarısı ile karşılaşıyoruz. Yorumların doğrulaması için birşey yapmalı mıyız? Baktığımızda böyle bir onay kısmı bulamadık. Yardımcı olursanız seviniriz. Bayramın sonuna geldik ama yinede kutlu olsun.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 ay önce cevapladı

"Yorumlar Google tarafından doğrulanmaz ancak Google, sahte içerikleri kontrol eder ve tespit ettiği sahte içerikleri kaldırır."

Diyor Google. Yorum doğrulama diye bir şey yok. Bu bir hata değil.

Yorumların başında "Yorumlar doğrulanmamıştır" yazması normal bir uyarıdır.