Younow yayınları açılmıyor

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Youtubede, Facebook'ta vs. rahatça video izleyebiliyorum ama Younow da açılmıyor kablolu internet kullanıyorum.

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Şuanda test için girdim, Younow yayınlarını izleyebiliyorum.Aşağıdaki seçenekleri deneyebilirsiniz.

  • Adobe Flash Player güncelleyin. (Windows 10 kullanıyorsanız işletim sistemini güncelleyin, Adobe flash player otomatik güncellenecektir)
  • Tarayıcınızı Güncelleyin (Genelde tarayıcılarda Seçenekler veya Ayarların arından Hakkında kısmında otomatik güncelleştirmeler denetlenir ve yüklenir.)
nizi666 (179) 7 yıl önce cevapladı

bu sorunu bugün yazdığın için cevap vereceğim bugün younow'da sadece sende değil herkesde donmalar oldu çünkü younow'a küçük bir güncelleme geldi ve sadece sorun bu değil 10larca kişinin yayını düştü o yüzden bunu dert etme bu sorun sadece sende değil kısa zaman içerisinde düzelecektir