Your computer does not meet the minimum requirements for playing this game hatası

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Battlefield 4 oyununu açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Halbuki dün akşam oyunu rahatlıkla açıyordum.

your computer does not meet the minimum requirements for playing this game

Nvidia geforce 940m does not support directx 10.0 which is required

Eğer DirectX ile alakalıysa DirectX sürümüm: DirectX 12

murat 6 yıl önce

Soru başlığı bu şekilde olmalı.

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Sorunu çözdüm.
Nvidia ekran kartı kullanan arkadaşlar için bu adrese girip ekran kartı bilgilerinizi girin.

Sonra driveri yükleyip kurun.

Sorun çözülmüş olacaktır