Youtube....Alakasız Arama Sonuçları Sorunu!

kullanici323318 (26) 4 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar

Chrome kullanıyorum ve youtube'da gezinmeyi seven biriyim..Eskiden iyi hatırlıyorum youtube da bir şey yazıp videoya tıkladığımız zaman o videonun karşısında yani (Sırada ki Video) bölümünde,biz hangi videoyu izliyorsak onunla ilgili videolar çıkıyordu karşımıza..Atıyorum (Car Bass Test) yazdığımızda hem o isimde hemde onunla alakalı videolar çıkıyordu..Şimdi türlü türlü alakasız videolar çıkıyor...Hem daha önce kendi izlediklerimiz,hemde önerilenler vs vs gibi birçok alakasız sonuç çıkıyor!

Ben nette araştırdım bu konuyu..Önerilenleri chrome da kapattım vs vs ama yinede durum aynı...Bu soruna kökten çözüm yolu varmıdır,bizim bilmediğimiz birşeymi var.Yoksa youtube artık bu sistemlemi işliyor bir türlü çözemedim ?

veysi2023 4 yıl önce

demekki bu durum sadece bende olmuyormuş :), ben de youtube den önceden şarkı dinlerken o şarkıyla alakalı şarkılar gidiyordu sırasıyla ben ellemeden dinliyordum ama şimdi saçma saçma şarkılar açılıyor düşük youtube kanallarının paylaştığı şarkılar vs açıyor ben de bunu anlayamadım belli ki youtube bunu değiştirmiş

Toplam 1 cevap