Youtube altyazıyı sağ sola kaydırmak mümkün müdür?

bl4lev (790) 4 yıl önce sordu

Youtube sitesinde videolarda çıkan altyazı sağ sola kaydırabilirmiyim böyle özellik varsa nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Evet videolarda çıkan altyazıları sınırlama olmadan istediğiniz yere kaydırabilirsiniz

Videolarda altyazıyı nasıl oynatabilirim?

Videoda çıkan altyazıya fare ile basılı bir şekilde bırakmadan dokunun ve kaydırma aktif olacak istediğiniz yere doğru kaydırmayı deneyin

basılı tuttuğunuzda mavi çizgi gelecektir ve kaydırma aktif anlamına gelmekte