Youtube aramadaki kanal hesabım gözükmüyor. Ne yapabilirim?

kenanftl (98) 8 yıl önce sordu

Yeni Youtube kanalı açtım. Aramalara kanalımın adını yazınca çıkmıyor, ne yapabilirim çıkması için? Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Eğer YouTube kanalını yeni açtıysanız hesabınız hemen YouTube aramalarında gözükmez.Aramalarda çıkması için belirli bir zaman geçmesi gerekiyor.

YouTube kanalınıza videolarınızı yüklemeye devam edin.Birkaç gün içerisinde aramalarda çıkmaya başlayacaktır.

YouTube aramalarında kanalınızın daha çabuk çıkmasını istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmayı deneyin.

  • Kanalınızın Hakkında kısmına açıklama ekleyin.
  • YouTube kanal resminizi ve profil fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın
  • YouTube kanalınıza anahtar kelimeler ekleyin.Bunu yapabilmek için YouTube logonuza tıklayarak İçerik Oluşturucu Stüdyosu na girin ardından soldaki Kanal seçeneğine tıklayın.Kanal seçeneği altındaki Gelişmiş seçeneğine tıklayın.Açılan ekrandan Kanal anahtar kelimeleri içeriğini doldurun.
  • Yüklediğiniz videolara etiketler eklemeyi unutmayın

kenanftl 8 yıl önce

çok teşekkürler :)