YouTube artık ücretli mi?

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

merhaba youtube artık ücretlimi hiç bir üyelik gerçekleştirmedim yinede ücretlimi olacak

Toplam 4 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Hayır ücretli değil. Sadece Premium diye bir yeni hizmeti çıktı. Premium almak istersen alıyorsun. Reklam yok, arka planda video oynatma ve YouTube Originals gibi hizmetlere sahip oluyorsun. Ama Premium'u almayan hiçbir şey kaybetmiyor. Yine normal kullanmaya devam edebilirsin para vermeden.

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Youtube kullanımı ücretli değildir sadece Youtube'a yeni gelen Premium özelliği ücretlidir onun dışında ücret ödemiyoruz.

yardimsever (1) 4 yıl önce cevapladı

Hayır sadece reklamsız gezinebilmek için ücretli abone olayını başlattılar

kullanici622551 (61) 4 yıl önce cevapladı

Youtube'nin paralısını ücret ödemeden de kullanabilirsin. Youtube Vanced Edition