Youtube Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin hatası

sedapekmez (624) 10 yıl önce sordu

Youtube'da video izlerken "Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin" şeklinde siyah ekran üzerinde  hata mesajı alıyorum. Youtube "Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin" hatası nasıl çözülür?

Toplam 2 cevap

sedapekmez (624) 10 yıl önce cevapladı

Youtube "Bir Hata Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin"  hatasını düzeltmek için
Chrome  için yapılması gerekenler
Ayarlar girin.
Gelişmiş Ayarları göster tıklayın.
İçerik ayarlarına gelin.
Çerezler bölümünde "Istisnalari yönet" 'i acip www.youtube.com yazın, Bitti'yi tıklayın.
Sonra hemen yanindaki ;
Tüm çerezler ve site verileri.. tıklayın.
Tüm verileri silin ve Bitti tıklayın.
Son aşama olarak  Çerezler bölümünde
"Sitelerin veri ayarlamasını engelle" i seçin.
ve hemen altındaki "Üçüncü taraf çerezlerini ve site verilerini engelle" işaretleyin ve Bitti Tıklayın.
Sayfayı yenileyin. Videoların artık açılıyor olması gerekir.

mustafa0 (1) 8 yıl önce cevapladı

iyide kardeş öyle yaptım yine aynı hatayı verdi ve diğer sitelere erişimi engelledi.

cemkara 8 yıl önce

Şuanda TİB interneti yavaşlatıyor ve sansür uyguluyor. Bu sebepten videolarda sorun yaşıyor olabilirsin.