YouTube'da beğendiğim videolar kanalımda gözükmüyor

misty (556) 6 yıl önce sordu

Oynatma Listeleri'ne ve Kitaplık"a tıklayınca "Beğenilen Videolar" var ve yanında kilit simgesi yok ama kanalıma eklediğim "Beğenilen videolar" bölümünde ve "Oluşturulan oynatma listeleri bölümünde gözükmüyor.

Toplam 2 cevap

misty (556) 6 yıl önce cevapladı

Abone ol butonunun yeri de değişmiş. Zorla yeni versiyona geçirttiriyorlar ya! Eski versiyona dönme seçeneği yok bu sefer. Bu hata da güncelleştirmeden kaynaklanıyor sanırım (eğer herkeste sorun varsa).

Edit:22 Temmuz:

Düzelmiş

kemal010 (1) 6 yıl önce cevapladı

Başka tarayıcıdan dene

misty 6 yıl önce

İlgisi yok bence ama yine de denedim ve düzelmedi.