YouTube'da bir videoya girince aşırı şekilde kasma sorunu yaşanması

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

YouTube'da bir videoya tıkladım. Mouse takıla takıla ilerledi, PC yavaşladı, ve en sonunda Otomatik olarak YouTube anasayfasına yönlendirdi. Tekrar tıkladım yine aynı şeyleri yaşadım. Diğer videolarda da böyle. Neden böyle oldu?

Edit: Facebook ve uzmanim.net'te de aynı şeyler yaşandı. Sonra firefox yanıt vermeyi durdurdu.

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

toprak34 6 yıl önce

Adw Cleaner ve Avast ile tarama yaptım. Bir şey çıkmadı. PC'yi yeniden başlattım şuan bir şey yok gibi gözüküyor. @temmuz

temmuz 6 yıl önce

Tamam öyleyse, takma kafaya. Arada olur böyle şeyler @toprak34

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Diğer tarayıcılarda da bahsettiğin kasma sorunu var mı yoksa sadece Firefox tarayıcısındamı böyle oluyor? Eğer sadece Firefox'ta böyleyse sıkıntı onda demektir. Kaldırıp yeniden yüklemeni tavsiye ederim.

toprak34 6 yıl önce

PC'de Firefox dışında başka tarayıcı yok. O yüzden diğer tarayıcıları denemedim. @farurhenho

temmuz 6 yıl önce

Nasıl başka tarayıcı yok? İnternet Explorer'damı yok? Windows değilmi bu sistem? @toprak34

toprak34 6 yıl önce

@temmuz Onlar aklıma gelmedi ya :)

omercik 6 yıl önce

Yoksa bile indirmek bu kadar zor değil. Denemek için indirilir yine indirilir @toprak34

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızın özellikleri neler ? Artık Dual Core işlemcilerde bile YouTube videosu izlerken kasmalar oluşuyor.

toprak34 6 yıl önce

@ismailsarp Intel Core İ-5-6200u 2.8 GHz, 8 GB DDR3 RAM, 1 TB HDD, Nvidia GeForce 940M

ismailsarp 6 yıl önce

Bu donanımlarla kasmaması gerekiyor. @farurhenho arkadaşımızın dediği gibi farklı tarayıcılar kuraraken test edin. Ayrıca bilgisayarınızda işlem yapmazken Görev Yöneticisine girerek kullanım istatistiklerine bakın. @toprak34