YouTube'da birinin yorumuna yanıt verince ona bildirim gidiyor mu?

misty (556) 3 yıl önce sordu

Birinin videosunun altına biri yorum yapmış, ben de yanıtla'dan yorum yazdım ona. bildirim gitmiş midir? Bi şey daha sorayım, YouTube'da birinin profilinde mail yoksa ve adı anonimse nasıl iletişim kurabilirm onunla, yorumunu yanıtlamak dışında.

Toplam 3 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Bir kişiye yorum yazdığınız zaman karşı tarafa bildirim gidiyor.

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

Bir kanalın hakkında kısmında iş sorguları için bölümü aktif edilmediyse o kişi ile iletişime geçemezsiniz.

Yorumlar kısmı ile iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

oguzhan08 (45) 3 yıl önce cevapladı

evet gidiyor