YouTube'da çizgi film kanalı açsam telif yer miyim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Öncelikle merhaba,

Ben bir çizgi film kanalı açacağım uğur böceği ile ilgili. Merak ettiğim şu: Yüklediğim videolar yüzünden telif ve para cezası yer miyim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Çizgi film kanalı sana telif atarsa atar, atmazsa atmaz. Bunu kesin bilemezsin. Zaten bir insan telif yiyeceğini bilse o videoyu hiç yüklemez. Telif yiyeceğini sanmıyorum ama belli olmaz.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho youtbe de videoları var yemem diye dusunuyorum o kadsr kişi yuklemid :D

omercik 5 yıl önce

Deneyebilirsin o zaman. @fakiradam