YouTube'da izlenme geçmişi silinince videolara kazandırdığımız izlenme gider mi?

pekr (1) 5 yıl önce sordu

eğer youtubeda izlenme geçmişini silersek, izlediğimiz videoya kazandırdığımız izlenme gider mi?

Toplam 2 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Hayır gitmez.. bi sefer tıklamışsın zaten izleme sayısı artmış ; ne kadar tıklarsan o kadar izlenme sayısı artar.

Senin geçmişi silmen izlenme sayısını etkilemez. Sonuçta hesap girmedende videolar izleniyor ve bu izlenme sayısınıda artıyor.

Sonuç olarak herhangi bir sıkıntı olmaz ; izlenme sayısını etkilenmez..

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

@ybaskin34  dediği gibi. Youtube izleme geçmişi sadece senin izlediklerine daha kolay ulaşman için düşünülmüş bir alan. Bu alanı temizlemen daha önce izlediğin videoların gösterimlerini etkilemez.