YouTube'da silinmiş bir videoyu nasıl izlerim?

kullanici720227 (1) 4 yıl önce sordu

sadece youtubeden silinen videoları yeniden nasıl görebilirim onu istiyorum youtubeyi eski haline getirsem işime yarar mı

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Youtube'de silinen videoları izlemenin bir yolu olabilir. Şunu deneyebilirsin: https://archive.org/ adresine git. Bu site tüm internetin arşivini tutar. Ama aradığın silinen youtube videosunu bulamayabilirsin, garantisi yok.

Youtube'u eski haline getirmekten ne kast ettin anlayamadım açıkcası.