YouTube'da telifli videolar nasıl yayınlanıyor?

treajen (43) 5 yıl önce sordu

Ben attığım telif yiyip tüm dünyada yayın yasağı yiyen videolardan onlarcası youtubede bulunuyor. Bunu nasıl yapabiliyorlar?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Yayın yasağı ile telif aynı şeyler değil. O içeriğin asıl sahibi YouTube'a "ben bu içeriğin sahibiyim, bu video da benim iznim dışında yüklendi" demediği sürece video YouTube'da kalabilir.

treajen 5 yıl önce

Ama bahsettiğim gibi benim videom direkt telif yiyip görüntülenme kısıtlaması yerken bir sürü kanalda bulunuyor ve bunlar sıradan kanallar?

omercik 5 yıl önce

Olabilir. Telif işi şans işidir. Sıradan kanal ve sıradan olmayan kanal ayrımı yok @treajen