YouTube'da video izlerken aniden kanal sayfası açıldı

mumim (19) 4 yıl önce sordu

Youtubeda video izlerken izlediğim videonun kanalı anasayfası açıldı acaba bir kısayol tuşuna mı bastım böyle bir kısayol var mı videoyu izlerken kanalın sayfasını açmak gibi

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

belki video üzerine abone ol gibi bölüm eklemişlerdir ona basınca anasayfaya geliyordur. ( genellikle videonun sağ altında bulunuyor )

ya da video bittikten sonra öneriler bölümünde kanal simgesi varsa belki ona yanlışlıkla tıklamış olabilirsin ondan dolayıda olma ihtimali var.

Eğer tek bir sefer olduysa pek önemli bir şey değil ; için rahat olsun..😉