YouTube'da videoya like atamıyorum

gorkem1907 (1) 4 yıl önce sordu

Youtube mobil uygulamasında herhangi bir videoya like atıp çıkıp tekrar girdiğimde like geri alınmış olarak görüntüleniyor. Farklı bir hesapla girdiğimde bu sorun yok. Sorunun çözümü nedir?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Hesabın belki bir bot korumasına takılıyordur. Farklı zamanlarda tekrar denemende fayda var. Bu tür sorunları sen düzeltemezsin. Genelde Youtube gibi siteler ve uygulamalar botlardan korunmak için çeşitli güvenlik önlemleri alırlar.

gorkem1907 (1) 4 yıl önce cevapladı

Teşekkürler. Şu anda sorun giderilmiş görünüyor. Sadece bazı videolarda sorun var.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Youtube çok fazla sunucudan oluşuyor. Bazen sunucular arasında veri güncellemesinin yavaş işlemesi sonucu bu tür sorunlar olabiliyor. Tüm sunucular sync edilmemiş oluyor.